O Nas

 

Nasza firma Busyniemcy.eu specjalizuje się w transporcie, przede wszystkim: przewozie osób i paczek, w krajach zachodniej europy. Przewozy Niemcy to nasza specjalność. Dbamy o bezpieczną podróż naszych pasażerów. Chcąc jak najbardziej umilić naszym klientom podróż wyposażyliśmy nasze pojazdy w radio wraz z odtwarzaczem CD, telewizor z odtwarzaczem DVD, w pełni rozkładane fotele, które umożliwiają położenie się, przespanie w trakcie podróży, klimatyzację. 

 

Korzystając z naszych usług możecie być państwo pewni, że cali i zdrowi dotrzecie na miejsce przeznaczenia. Staramy się za wszelką cenę udogodnić podróżowanie naszym klientom, dlatego też nasi pasażerowie są przewożeni z punktu A do punktu B – bez zbędnych przesiadek. 

 

Busy do Niemiec odjeżdżają codziennie! 

 

Chcemy jak najbardziej zadowolić naszych klientów, dlatego też ustalamy bardzo elastyczne godziny odjazdów. Gwarantujemy państwu, że będzie zadowoleni z naszej firmy. 

 

Nie zwlekaj, nie zastanawiaj się! Zadzwoń do nas i zamów busy Niemcy. Każda podróż z nami mija szybko, komfortowo i przyjemnie. Nasza firma chce jak najbardziej usatysfakcjonować naszych klientów, jesteśmy firmą, która spełnia wszystkie oczekiwania każdego klienta.

 

Renault wnętrze